Zakład pogrzebowy Bielsko-Biała

Ostatnia droga to zawsze trudny moment. Z jednej strony odchodzi nasza bliska osoba, z drugiej strony jednakże musimy zebrać siły na załatwienie wielu formalności. Zakład pogrzebowy Bielsku-Białej rozumie to trudne położenie rodzin i bliskich, dlatego naszym priorytetem jest zminimalizowanie wszelkich formalności tak, abyście Państwo mogli w spokojnej atmosferze pożegnać bliską osobę.

Nasz zakład pogrzebowy Bielsko-Biała zlokalizowany jest w Wilamowicach, Kozach oraz w Bielsku-Białej. Oczywiście jednak świadczymy usługi pogrzebowe na terenie województwa śląskiego oraz okolic. Cechą charakteryzującą naszą firmę jest towarzyszenie klientowi w każdej jego potrzebie. Przede wszystkim – nasze biura są całodobowe, zatem w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji. Ponadto pomagamy rodzinie i bliskim dopełnić wszelkich formalności w urzędach, kościołach i innych instytucjach. Współpracujemy także z kwiaciarniami pomagając naszym klientom i doradzając w wyborze. Trzeba jeszcze dodać, że w pełni rozumiemy różne życiowe sytuacje, dlatego respektujemy zasiłki KRUS itp.

Usługi pogrzebowe w Bielsku-Białej i okolicach

W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim kompleksowa organizacja pogrzebu. Warto wspomnieć, że posiadamy swój własny Dom Pogrzebowy z Kaplicą, dzięki czemu możliwe jest nawet całodobowe czuwanie i modlitwy za zmarłych. W ofercie posiadamy także możliwość wykonania kremacji. Oczywiście doradzamy w zakresie doboru odpowiednich trumien i urn. Zapewniamy także możliwość transportu zwłok w kraju oraz za granicą. Do naszej dyspozycji znajdują się nowoczesne karawany, które zapewniają sprawny przewóz w godnych warunkach.

zakład pogrzebowy bielsko-biała