Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa

Cerber Warszawa

Cerber jest szanowanym i renomowanym zakładem pogrzebowym znajdującym się w Warszawie, który posiada wiele innych oddziałów w województwie mazowieckim. Warszawski zakład pogrzebowy cechuje się i wyróżnia ogromną empatią, współczuciem oraz troską. Już od pierwszego telefonu dom pogrzebowy posiada chęć niesienia pomocy oraz przykłada się do każdego klienta, do którego podchodzi indywidualnie i zawsze stara się dostosować do możliwości i oczekiwań. W tak ciężkim okresie żałobnym warszawski Cerber zawsze chce być blisko drugiego człowieka. Cerber zawsze znajduje się w miejscu, gdzie trzeba pomóc co potwierdza, iż swoje usługi świadczą na terenie całego kraju. Wszystkie odbyte i przyszłe uroczystości pogrzebowe są najwyższej jakości oraz na najwyższym poziomie. Działania oparte są na bogatym doświadczeniu oraz na wieloletnim działaniu w branży. Do każdego wyzwania dom pogrzebowy podchodzi z ogromnym profesjonalizmem i skrupulatnością.

Usługi warszawskiego domu pogrzebowego są na najwyższym poziomie, o czym świadczą pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje portali funeralnych. Misją domu pogrzebowego jest przejęcie obowiązków pogrzebowych od rodziny zmarłego. Korzystając z usług Cerbera Warszawa rodzina posiada możliwość przejścia okresu żałobnego w ciszy i w spokoju ze względu na doradztwo w wyborze akcesoriów pogrzebowych oraz na wsparcie w dopełnieniu formalności. Cerber Warszawa w swoim personelu posiada grono wykwalifikowanych i kompetentnych osób.

Usługi świadczone przez Cerber Warszawa

Warszawski dom pogrzebowy posiada szeroką ofertę świadczonych usług oraz zawsze podchodzi do klienta bardzo indywidualnie, aby spełnić ostatnią wolę zmarłego. Do podstawowych usług należą:
-pogrzeby wyznaniowe
-pogrzeby z trumną
-pogrzeby z mistrzem ceremonii
-pogrzeby dzieci
-pogrzeby wojskowe
-pogrzeby osób znanych i zasłużonych
-zaplecze techniczne
-karawany
-przewóz zmarłych
-ekshumacja
-formalności
-mobilne biuro
-własna kwiaciarnia

Pogrzeb kremacyjny

Renomowany zakład pogrzebowy wyróżnia się wieloma usługami, których nie świadczą inne domy pogrzebowe, dlatego przy wyborze zakładu pogrzebowego warto wybrać Cerbera z Warszawy.

Podstawowa wersja świadczonych usług, rozszerzona jest o:
-usługę eksportacji z domów i placówek leczniczo-opiekuńczych całodobowo
-finansowanie uroczystości pogrzebowej w ramach zasiłku pogrzebowego
-tanatokosmetyka, ubiór
-własna chłodnia
-piękna sala pożegnań, utrzymana w nowoczesnym stylu
-międzynarodowy/krajowy transport zwłok
-eleganckiej karawany, marki Mercedes i Jaguar
-zapewnienie transportu uczestnikom uroczystości
-klepsydry i e-Nekrologi
-obrazki na pamiątkę uroczystości żałobnych
-piękna oprawa muzyczna

Pogrzeby Cerber

Warta uwagi jest również strona internetowa, na której znajduje się formularz kontaktowy, który można wypełnić w sprawie skorzystania z usług oraz podane media społecznościowe. Jest to zakład pogrzebowy z niewielu, który posiada swoje media społecznościowe. Na ich stronie można zaobserwować wiele ciekawych treści przez oraz jak się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje.

Dane kontaktowe Cerber Warszawa

Usługi pogrzebowe Cerber posiadają dwa biura w Warszawie, znajdujące się pod adresem:
Ul. Górczewska 14, 01-147 Warszawa
Telefon: 798012678 i 503029176
e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl


Ul. Hynka 4a, 02-149 Warszawa
Telefon: 501714719 i 503029716
e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.